نگــاهــی متفـــاوت بــه طراحـــی
A Different View on design

viragraph.ir

به روز رسانی ماه مه (May) 2019 ویندوز 10 را همین الان متوقف کنید!

خبرهای بد در مورد به‌روز‌رسانی ویندوز 10، که مدتی بود منتظرش بودیم. در شرایط عادی، این شرکت قصد داشت تا در ماه مِه (May) یک به روز رسانی مهم را منتشر کند. که می‌توان گفت، این به روزرسانی جدید در دست شرکت انجام شده است.

حافظه، که یکی از مهمترین قسمت‌های کامپیوتر محسوب می‌شود، مشکلی بود که بعد از به روزرسانی ویندوز 10، رخ داد. شرکتی که با کاستن کاربران ویندوز 7، و تشویق آنها برای استفاده از ویندوز 10، این بار خجالت زده شد.

 

مشکلات حافظه با به روز رسانی ویندوز10

 

مشکلاتی در قسمت‌های حافظه‌ی خارجی مانند SD Card و USB بلافاصله بعد از به روزرسانی نسخه ما مِه (May) 2019 ویندوز 10 مشاهده شد.

 

به روز رسانی مه 2019 ویندوز 10 را متوقف کنید

 

تنها مشکل پس از این به روز رسانی، کمبود حافظه نیست. در عین حال، برخی از مشکلات را می‌توان در فایل‌های دخیره شده نیز مشاهده کرد.
به عنوان مثال برنامه‌ای را که در درایو C ذخیره می‌کنید، بطور اشتباه در USB ذخیره می‌شود. و کاربر باید مدت زیادی دنبال جستجوی فایل مورد نظر در جای اشتباه باشد.
شرکت مایکروسافت با توجه به تمام این مشکلات، باید به روزرسانی را متوقف کند. حالا چه زمانی متوقف خواهد کرد؟ سوال برانگیز است و همچنین نمی‌خواهد با یک مشکل به روز رسانی دیگر مواجه شود.

اگر به روزرسانی ماه مه (May) 2019 ویندوز 10 شما نیز در حال انجام است و هنوز به تمام نرسیده هرچه زودتر آن را متوقف کنید.

شما می‌توانید مشکلات خود را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

منبع: مایکروسافت

ترجمه: سامان کاشفی (ویراگراف)توجه : تمام حقوق مطالب برای هایپرتمپ محفوظ می باشد.

نظرات ارسال شده

    کد امنیتی رفرش